HAKKIMIZDA

BİR TEKNOLOJİ FİRMASI OLARAK HEDEFİMİZ, KULLANICI İHTİYAÇLARI İÇİN PROFESYONEL YAKLAŞIM İLE YERLİ VE YÜKSEK ETKİLİ ÜRÜNLER ÜRETMEKTİR.

SİMTEK

SİMTEK; teknolojik gelişmelerin eğitim dünyasında yaratacağı etkileri öngörerek yeni teknolojilerle sistem ve eğitim çözümleri üretmek için kurulmuştur. Şirketimiz, Ciddi Oyunlar, Sanal Gerçeklik ve Artırılmış Gerçeklik alanında profesyonel kullanıcılar için yerli çözümler geliştiren bir öncüdür.

2009 yılından beri Artırılmış Gerçeklik ile ilgilenen SİMTEK ekibi, Artırılmış Gerçeklik alanında ürün geliştirmek üzere yapılandırılmıştır. AR-GE çalışmaları ile pek çok farklı sektör ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve kullanıcıya göre uyarlanabilecek geniş bir algoritma kütüphanesi oluşturulmuştur.

SİMTEK iç mekan/dış ortamda Artırılmış Gerçeklik teknolojisini kullanabilme tecrübesine sahiptir. Bu tecrübenin çıktısı olarak geliştirilmiş olan ürünlerin yanısıra yeni ar-ge çalışmaları devam etmektedir. Bilgi birikimini artırmak SİMTEK için birinci öncelikli faaliyettir. Özellikle matematik tabanlı algoritma geliştirme konusunda yoğun bilgi, beceri ve ilgiye sahiptir. Bilgi derinliğine sahip mühendislerden oluşan SİMTEK prensip olarak doğru çözüm geliştirmeyi hedeflemektedir. “Her iş” değil “doğru iş” mantığını tercih etmektedir. Yaptığımız ar-ge projeleri, ürünlerimiz ve kullanıcılarımızla yaptığımız projeler SİMTEK vizyonuyla aynı doğrultudadır.

Çalışmalarımızda beklentiler her yönüyle analiz edilmekte ve en iyi çözüm geliştirilmektedir. Bilgi birikimimizi ve teknolojik vizyonumuzu en verimli sonucu almak için kullanıcılarımızla paylaşmak işimizin bir parçasıdır. Teknoloji ile insanları en iyi doğrultuda birleştirmek iş anlayışımızın temelidir.

İLETİŞİM

SİMTEK
Simülasyon ve Bilişim Teknolojileri

Eğitim Mühendislik Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi Hacettepe Teknokent Safir Bloklar C Blok 906 Ankara

Telefon: +90 (312) 485 62 53
GSM: +90 (555) 460 8041
Fax: +90 (312) 485 62 54

Email: info@sim-tek.com.tr